Staň sa vlastníčkou franšízy LIORA

Čo znamená byť liora partnerom?

Práve teraz sa na Slovensku buduje tá najväčšia koncepcia predaja a výmeny oblečenia z druhej ruky. A pre Vás to znamená jedinečnú príležitosť ako môžete na tom zarobiť.

Tento koncept sme sa rozhodli ponúknuť každej z Vás prostredníctvom Franšízy. Staňte sa sama sebe šéfkou a rozbehnite si podnikanie v jednom z najrýchlejšie rastúcom odvetví na svete.

Koncept je taký jednoduchý:
1. Ľudia si vytriedia svoj šatnĺk,
2. zabalia tie najkrajšie kúsky oblečenia,
3. prinesú ich k vám alebo ich pošlú kuriérom,
4. vy ich pretriedite, upravíte, nafotíte a nahodíte na náš server a
5. o zisk sa s nimi podelíte.
 
Ľudia zarábajú približne 50% z celkovej predajnej ceny (cca 40% z oblečenia a doplnkov, ktoré priniesli oni a 10% z každej jednej osoby, ktorej naše služby odporučia). Vy ako Partner LIORA si zvyšok (50%) delíte s centrálou LIORA, v približnom pomere 80:20.
 
Toho všetkého môžete byt’ súčastou aj Vy. Pridajte sa a zakúpte si svoju vlastnú franšízu vo svojom meste! 

GARANCIA NÁVRATNOSTI INVESTÍCIE

Ako jedna z mála franšízových systémov, naším majiteľkám franšíz ponúkame GARANCIU návratnosti investície do troch rokov. Vďaka tejto garancii si kupujete svoj vlastný biznis so 100% istotou toho, že sa Vám Váš vklad vráti – v opačnom prípade Vám rozdiel z ceny investície vyplatíme priamo na Váš firemný účet. Vy sa tým pádom môžete s absolútnym pocitom istoty venovať svojmu podnikaniu

SPOLOČNE K ZÁCHRANE PLANÉTY

Vymieňaním oblečenia medzi sebou
a spomalením trendu nakupovania nových kúskov, meníme módu a nakupovanie v ten lepší prospech a na úplne nový a moderný štýl.

Pridajte sa ku nám a prispejte k záchrane planéty aj Vy.

Čo s kúskami, ktoré sa nepredajú?

Budujeme tie najväčšie charitatívne akcie na Slovensku. Šancu pomôcť dostanú práve tí ľudia, ktorí pomáhať naozaj chcú a to v pravidelných mesačných intervaloch.

Liora je od Vás pre Vás.

LIORA VO VAŠOM MESTE

Každé mesto je iné, ľudia sú v ňom iný. Preto vieme, že Liora bude v každom meste výnimočná a jedinečná, tak ako jej majiteľ’. Pridajte sa ku nám a prineste Lioru aj do Vášho mesta.

Dávame Vám voľnú ruku v jej budovaní, no samozrejme každú činnosť prekonzultujeme a zhodnotíme či je v duchu celkovej myšlienky a vízie.

Prepojme spolu celé Slovensko!


REVOLÚCIA MEDZI BAZÁRMI

Vďaka svojej jedinečnosti, jednoduchosti a pohodlnosti sa stane Liora tým najväčším pojmom medzi bazárovými službami. Je to presne to pravé, čo ľuďom chýba a čo milujú.

Vytriediť si pravidelne svoj šatník, obmeniť si oblečenie a štýl, zarobiť na tom a kúpiť si nové kúsky. Pre ženy je to doslova vykúpenie.


ČO VŠETKO DOSTANEM V RÁMCI ZAKÚPENIA FRANŠÍZY?

– Kompletné vybavenie foto-štúdia (fotostena, svetlá, softboxy, statívy…)

– Niekoľkodňové zaškolenie priamo v praxi v prevádzke LIORA

– Informačný systém LIORA (online systém ktorý vypočítava provízie, výplaty, prepočítava náklady a kompletne zastrešuje celé vaše podnikanie)

– Garantované územie pôsobenia (všetci potenciálny klienti z Vášho okolia/okresu budú smerovaní na Vašu pobočku – žiadna konkurencia)

– Základná “štartovacia” reklama v rámci územia pôsobenia

– 100% Garancia Návratnosti Investície 


PRE VIAC INFORMÁCIÍ nás kontaktujte na:
fransiza@liora.sk